Yazılım

Yazılım, değişik ve çeşitli görevler yapma amaçlı tasarlanmış elektronik aygıtların birbirleriyle haberleşebilmesini ve uyumunu sağlayarak görevlerini ya da kullanılabilirliklerini geliştirmeye yarayan makine komutlarıdır.

Şirketinizi Geleceğe Taşıyoruz!

Yazılımlarımızla iş verimliliğini arttırarak kısa sürede işlerinizi kolay ve hatasız bir şekilde yürütmenizi sağlıyoruz. İş yerinizdeki tüm süreçlerinizi modern hale getirerek firmanızı geleceğin iş dünyasına göre dizayn ediyoruz.   

WEB SİTESİ

Müşterileriniz web sitenizi ziyaret ettiğinde, işletmenizle ilgili ilk izlenimi web sitenizden alır. Saniyeler içinde işinizi ve firmanızı yargılamaya başlayabilirler. Bu ilk birkaç saniyede, müşterileriniz üzerinde olumlu bir etki yaratmak büyük önem taşıyor. Web siteniz zevksiz veya modası geçmiş görünüyorsa, müşterileriniz üzerinde firmanız olumsuz bir etki bırakacaktır.

MOBİL UYGULAMA

Akıllı telefonların hayatlarımızı tamamen ele geçirdiği bugünlerde, müşteriye erişmenin en kestirme yolu mobil uygulamalardan geçmektedir. Çünkü mobil uygulamalar web sitelerinden farklı çalışırlar. Uygulamayı yükleyen kullanıcının her zaman elinin altında ve her zaman ona kolayca ulaşma imkanı vardır. Bu nedenle mobil uygulamalar küçük işletmeler kadar kurumsal firmalar için de büyük bir öneme sahiptir.

MOBILE
APP

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK
(AR) YAZILIM

Artırılmış Gerçeklik, gerçek yaşam ile sanal dünya arasındaki bir köprüdür. Günümüzde artırılmış gerçeklik uygulamaları akıllı telefonlara ve tablet bilgisayarlara entegre edilebilmektedir. Mobil cihaz kullanımının giderek arttığı göz önünde bulundurulursa, AR uygulamalarının önemi çok daha iyi anlaşılacaktır. Örneğin bazı restoranlar, menülerine Artırılmış Gerçeklik uygulamalarını entegre etmektedir. Bu sayede müşteriler, sipariş etmek istedikleri yiyeceği AR uygulamalarını kullanarak kamerayla eş zamanlı olarak video, yazı, tanıtıcı bilgi vs. inceleyebiliyor

BİZİ ZİYARET ET

Yaka Mahallesi Aziz Mahmut Hüdai Caddesi İçkon Plaza, D:No:185/202, 42090 Meram/Konya

+90 532 346 2652

iletisim@prfabrika.com

AJANS
Konya
İLETİŞİME
GEÇ
TAKİP ET