Pazarlama

Pazarlama firmaların, hangi malların veya hizmetlerin müşterilerinin ilgisini çekeceğini tayin etmeleri ve satışlar, iletişim ve işletme idaresi geliştirmeleri için stratejileri belirlemeleri sürecidir.

Yeni Nesil Reklamcılık

Firmaların ürün veya hizmetlerinin hangi pazarda daha etkili olabileceğinin planlamasını yapıyoruz ve doğru pazarda doğru ürün için çalışıyoruz. Türkiye ve Dünya sahnesinde ürünlerinizin sergilenmesi için size bir fırsat sunuyoruz.

İTHALAT & İHRACAT PAZARLAMA

Firma faaliyetlerinizi uluslararası pazarlara taşıyın. Ürün ve hizmetlerinizi sunduğumuz müşteri odaklı çözümler ve uzman kadromuzla dünyaya sunun. İthalat ürünlerinde gümrük mevzuat araştırması, ürün tedarik desteği ve talep edilirse firma adına ithalat süreçlerinin tamamlanması. İhracat yapmak isteyen firmalara pazarlama, mevzuat, operasyon konularında eğitim desteği ve pazar araştırması desteği verilmesi desteği sunuyoruz.

E-İHRACAT & İHRACAT DANIŞMANLIĞI

E-ticaret, temel olarak bulunduğunuz ülkede ürünlerin internet aracılığı ile hedef müşterilerinize sergileme ve satış imkanı sunar. E-ihracat ise “İnternetten ihracat” olarak da tanımlanabilir. Müşteri bulma, ürünleri sergileme, sipariş alma ve sipariş teslimi gibi süreçler internet üzerinden satış ve ürünlerinizi pazarlama imkanı ile daha kolay ihracat yapmanızı sağlar.

SEO HİZMETLERİ
NELERDİR?

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu, web sitelerinin arama motoru algoritmalarına göre maksimum uyumluluğu sağlamak üzere iyileştirilmesidir. Arama motorlarına uyumluluğu artan web sitesi içerikleri ile ilgili anahtar kelimelerde daha iyi pozisyonlarda görünmeye başlar ve bu daha fazla ziyaretçi dolayısıyla daha fazla müşteri anlamına gelir. Uzman bir SEO çalışması ile web sitesi yazılımsal, tasarımsal, içeriksel ve kullanıcı deneyimi odaklı iyileştirilerek başta kullanıcılara bu sebeple de arama motorlarına en iyi şekilde hitap etmeye başlar.

BİZİ ZİYARET ET

Yaka Mahallesi Aziz Mahmut Hüdai Caddesi İçkon Plaza, D:No:185/202, 42090 Meram/Konya

+90 532 346 2652

iletisim@prfabrika.com

AJANS
Konya
İLETİŞİME
GEÇ
TAKİP ET