PR Fabrikası Hakkımızda

PR Fabrikası; yeni fikirler, farklı stratejiler hiç denenmemiş reklam kampanyaları ve hep başarılı olmuş pazarlama yöntemleriyle yıllardır farklı ajanslarda ve toplulukların içinde bulunmuş; pazarlama, reklam ve halkla ilişkiler alanlarında yurtiçi ve yurtdışı birçok çalışmada başarı sağlamış ezberbozan işlere imza atmış ve daha fazlası için çalışan alanında uzman ekibiyle 2020 yılında kurulmuştur.

Social Media Marketing

Pazarlamanın P’si Reklamcılığın R’si ve Halkla İlişkiler’in evrensel adı olan PR’ın kısaltmaları markanın ismini belirlemiştir.

Pazarlama ve Reklam Fabrikası kısa sürede en yaratıcı ve stratejik çözümleri sunan yapısıyla müşterilerine gelecekten daha fazla pay alabilmelerini sağlar. Sadece markalarla insanları birbirine bağlayan sıradan bir reklam ajansı değil, İhracat, İthalat, e-ticaret, e-ihracat ile ürün ve hizmetlerin en doğru pazarda müşterileriyle buluşması için kapsamlı pazarlama faaliyetleri yürütür.

Markalarının sadece yaptığı reklam kadar görünür olması fikrini kabul etmez ve sürekli bulunabilecekleri sistemlerde yer almalarını sağlayarak arama motorlarında onları ilk sıralara taşır. Deneyimli Web yazılım ekibi ile SEO çalışmalarında kesin sonuçlar elde ederek, markalarını rakiplerinin önüne taşır ve marka bilinirliklerini artırır.  

12

Yıllık Tecrübe

143

Yapılan İş

76

Email Kampanyaları

96

SEO Yönetimi

6

Çalışan

41

İlk Sıra

blank

Bedia Akman

Grafik Tasarım
blank

Şükran Tartan

Grafik Tasarım
blank

Numan Küçüksarıkulak

Pazarlama Yöneticisi
blank

Ömer Küçükkoç

Creative Director
blank

Mustafa Gok

Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı
blank

Hasan Torus

İhracat Danışmanı
V İ Z Y O N

Gelişen dünyada markalarımızı zirvede tutmak, onları sürekli görünür kılmak.

Markalarımız

Dijital pazarlama çalışmamız kendini gösteriyor. Büyük veya küçük markalarımızın her birine özel olarak hazırlanmış olağanüstü bir hizmet sunuyoruz.

blank